تکریم و معارفه رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری گیلان
تکریم و معارفه رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری گیلان
مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری گیلان با حضور رییس کل دادگستری استان گیلان برگزار شد.

گیرا آنلاین_ به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان گیلان، مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری گیلان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اظهار داشت: مشارکت مردم در این انتخابات از میانگین مشارکت انتخابات دردنیا نیز بیشتر بود و پیروز و برنده واقعی، نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه اساس کار در نظام جمهوری اسلامی ایران بر مبنای هم افزایی و تعامل است تصریح کرد: باید همه با هم در پیشبرد اهداف نظام تلاش کنیم.

رئیس شورای قضایی استان از ایمان غریب نواز به پاس سالها خدمت در نهاد نوپای اداره ورشکستگی تقدیر کرد و افزود:

این اداره از تمامی ظرفیت های موجود در راستای احیای واحدهای اقتصادی ورشکسته و بهبود وضعیت اقتصادی آنان استفاده کرده و از این طریق با به کارگیری نیروی کار و ایجاد فرصت های اشتغال برای جوانان و نیز پرداخت همه ی بدهی بستانکاران به بهبود وضعیت اقتصادی استان گیلان کمک شایانی نموده است.

در پایان این مراسم علیرضا کثیرلو با ابلاغ حکم رئیس قوه قضائیه به سمت معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان گیلان و رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی گیلان منصوب و از تلاش‌های ایمان غریب نواز قدردانی شد.