تزریق نیروی جوان و با انگیزه در بدنه صمت گیلان/ تغییر رؤسای ادارات اصناف و امور معادن اداره کل صمت گیلان
تزریق نیروی جوان و با انگیزه در بدنه صمت گیلان/ تغییر رؤسای ادارات اصناف و امور معادن اداره کل صمت گیلان
مدیرکل صمت گیلان در جلسه معارفه سرپرست اداره امور معادن و اداره امور اصناف و تشکل های صنفی این اداره کل گفت: هدف اصلی ما از تحولات در این اداره کل تزریق نیروی جوان و با انگیزه در بدنه صمت جهت پیشبرد اهداف با حرکت سریع تر و قدرتمندتر هستیم.

گیرا آنلاین_به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان؛ تیمور پورحیدری در جلسه تکریم و معارفه روسای ادارات امور معادن و اصناف این اداره‌ کل گفت: رویکرد ما شناسایی نیروهای جوان و با انگیزه ، کارآمد و بهره گیری از توان آنها در پست های مدیریتی با هدف ایجاد پویایی بیشتر در بدنه اداره کل صمت گیلان می باشد.

مدیرکل صمت گیلان ضمن بیان اینکه بابت هر جایگاه مدیریتی و خدمت رسانی، شهدای زیادی تقدیم این انقلاب شده‌اند افزود: یادمان باشد این میز و عنوان ها امانت شهدا هستند و هر کدام از ما با در نظر داشتن این مهم می‌بایست با احساس وظیفه بیشتر کار کنیم و قدردان خون شهدا باشیم.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات روسای قبلی این ادارات در استفاده از تجربیات و توانایی آنها در سایر قسمت های مدیریتی تاکید کرد.
شایان ذکر است در این جلسه طی احکام جداگانه عبدالله خرم دل به عنوان سرپرست اداره امور معادن و پرویز شیرازی به عنوان سرپرست اداره امور اصناف و تشکل های صنفی اداره کل صمت گیلان معرفی شدند.