استانداردسازی جایگاه های سوخت سی ان جی شهرداری رشت طبق استاندارد های ملی
استانداردسازی جایگاه های سوخت سی ان جی شهرداری رشت طبق استاندارد های ملی
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت از به روزرسانی و استانداردسازی جایگاه های سوخت سی ان جی شهرداری طبق استانداردهای سازمان ملی استاندارد خبر داد.

گیرا آنلاین_ به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری رشت، علیرضا زارع با تسلیت جان باختن یک نفر و ابراز همدردی با مصدومان حادثه انفجار یک دستگاه خودروی نیسان یخچال دار در جایگاه سوخت سی ان جی واقع در بلوار پایانه جنب ترمینال مسافری میدان گیل اظهار کرد: پس از حادثه و بررسی های به عمل آمده که با حضور سازمان ها و ارگان های مربوطه و همچنین متخصصان و کارشناسان امر به عمل آمد، مشخص شد خودروی مذکور فاقد معاینه فنی بوده و سیلندر گاز سی ان جی آن از استانداردهای لازم برخوردار نبوده و یکسال و هشت ماه از تاریخ استفاده از آن گذشته است.

وی به استانداردسازی و به روزرسانی جایگاه های سوخت سی ان جی شهرداری رشت از خردادماه سال جاری طبق استانداردهای سازمان ملی استاندارد اشاره کرد و افزود: فعالیت جایگاه های سوخت سی ان جی واقع در نخودچر، گیل، دولت آباد و لاکان پس از استانداردسازی آغاز شده است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با بیان اینکه استانداردسازی و به روزرسانی جایگاه های سوخت سی ان جی اتوبوسرانی و تازه آباد در مرحله پایانی قرار دارد، تصریح کرد: تاییدیه فعالیت جایگاه های سوخت سی ان جی و همچنین مراجعه خودروهای دارای گواهی سلامت و معاینه سیستم گازسوز حائز اهمیت است.

زارع یادآور شد: از تمام شهروندان انتظار داریم که در رعایت موارد ایمنی و استانداردسازی و نوسازی خودروهای گازسوز نهایت دقت و همکاری را داشته باشند تا شاهد چنین اتفاق های ناگوار و ناخوشایندی نباشیم.